Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Grote litho van Ger Lataster uit 1994. Afmetingen werk: H122,5 x b81,5 cm. Nummer: 12/50. Conditie: in goede staat. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
ZZAL
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 12-1-2018 um 0:06 |
Endzeit | 22-1-2018 um 20:06 |