Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Litho van Henri Plaat uit 1968. Titel: Boom. Nummer: 1/20. Afmetingen blad: H76,5 x b57 cm. Linksonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt voor 100% verzekerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Conditie: in goede staat. Op de achterzijde zitten wat plakresten van een vorige inlijsting.
ZZZW
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 27-3-2018 um 9:23 |
Endzeit | 8-4-2018 um 21:23 |