Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Litho van Hermanus J. van Zonneveld, zonder titel. Het werk is met potlood gesigneerd en van oplagenummer 10 / 15 voorzien. Tevens met potlood eigen druk. De litho is gedrukt op dik papier van 56 x 37,5 cm. De afbeelding meet ongeveer 43 x 30 cm. De conditie is goed, lichte verkleuring rondom door eerdere inlijsting. De litho is afkomstig uit de collectie van ABN Amro.
Het werk kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of aangetekend worden verzonden in een stevige koker, op kosten van de koper.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Breda, Niederlande |
Ort des Objekts | Breda, Niederlande |
Startzeit | 20-8-2018 um 8:56 |
Endzeit | 1-9-2018 um 20:45 |