Hermanus J. van Zonneveld - Hermanus J. van Zonneveld - litho - zonder titel - Verkocht

Hermanus J. van Zonneveld - Hermanus J. van Zonneveld - litho - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 10,00

Hermanus J. van Zonneveld - Hermanus J. van Zonneveld - litho - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Hermanus J. van Zonneveld - Hermanus J. van Zonneveld - litho - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Hermanus J. van Zonneveld - Hermanus J. van Zonneveld - litho - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Hermanus J. van Zonneveld - Hermanus J. van Zonneveld - litho - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Hermanus J. van Zonneveld - Hermanus J. van Zonneveld - litho - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  monschau
FA. (10)

369 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Hermanus J. van Zonneveld (1938)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho van Hermanus J. van Zonneveld, zonder titel. Het werk is met potlood gesigneerd en van oplagenummer 10 / 15 voorzien. Tevens met potlood eigen druk. De litho is gedrukt op dik papier van 56 x 37,5 cm. De afbeelding meet ongeveer 43 x 30 cm. De conditie is goed, lichte verkleuring rondom door eerdere inlijsting. De litho is afkomstig uit de collectie van ABN Amro.

Het werk kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of aangetekend worden verzonden in een stevige koker, op kosten van de koper.

Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:20-08-2018 om 08:56
Eindtijd:01-09-2018 om 20:45
Biedingen (6)
PaulEx
01 sep. / 11:53
€ 10
Ferre
01 sep. / 10:30
€ 9
PaulEx
01 sep. / 10:30
€ 8
PaulEx
01 sep. / 10:29
€ 6
Ferre
01 sep. / 10:29
€ 5
PaulEx
31 aug. / 15:13
€ 1