Pierre Alechinsky - Fata Morgana 1 & 2 - magnifiquement encadrée - 2015
Emil Orlik - Un commerce (Galice). Eau-forte et vernis mou, vers 1921
Wouter Stips - Sérigraphie, Tout ce que maman peut faire - Encadrée
Elva Polyakova - Journées d'Amsterdam
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Litho van Hermanus J. van Zonneveld, zonder titel. Het werk is met potlood gesigneerd en van oplagenummer 10 / 15 voorzien. Tevens met potlood eigen druk. De litho is gedrukt op dik papier van 56 x 37,5 cm. De afbeelding meet ongeveer 43 x 30 cm. De conditie is goed, lichte verkleuring rondom door eerdere inlijsting. De litho is afkomstig uit de collectie van ABN Amro.
Het werk kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of aangetekend worden verzonden in een stevige koker, op kosten van de koper.
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Breda, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Breda, Les Pays-Bas |
Heure de début | 20-8-2018 à 8:56 |
Heure de fin | 1-9-2018 à 20:45 |