18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtig ingelijste kleurenzeefdruk van Jan Cremer
afm zwart kunstof lijst 105x80 cm
handgesigneerd en genummerd oplage 200ex
bestemd voor veiling ZZLS
Ort des Objekts | Spannum, Niederlande |
Startzeit | 1-9-2017 um 15:51 |
Endzeit | 8-9-2017 um 21:51 |