Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
lerieprijs : € 230,- zie bijgaande fotos's , nu openingsbod op slechts 17,5 % van de galerieprijs!!!
Kunstenaar : Jef Diederen (1920-2009)
Herkomst : galerie Schoots
Materiaal : kleurenlitho
Gesigneerd : ja , handgesigneerd in potlood
Bladgrote: 50 cm x 38,5 cm
Oplage :100 exemplaren
Gemaakt :1996
Titel: Mooi hoofd IV
Serie :Mooi hoof I-IV
Conditie: Perfect en 100% echtheidsgarantie
Let op: nooit ingelijst geweest en in donkere lade bewaard gebleven, kortom in perfecte staat.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Lelystad, Niederlande |
Startzeit | 5-10-2017 um 15:40 |
Endzeit | 12-10-2017 um 15:40 |
Ort des Objekts | Lelystad, Niederlande |