Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
lerieprijs : € 230,- zie bijgaande fotos's , nu openingsbod op slechts 17,5 % van de galerieprijs!!!
Kunstenaar : Jef Diederen (1920-2009)
Herkomst : galerie Schoots
Materiaal : kleurenlitho
Gesigneerd : ja , handgesigneerd in potlood
Bladgrote: 50 cm x 38,5 cm
Oplage :100 exemplaren
Gemaakt :1996
Titel: Mooi hoofd IV
Serie :Mooi hoof I-IV
Conditie: Perfect en 100% echtheidsgarantie
Let op: nooit ingelijst geweest en in donkere lade bewaard gebleven, kortom in perfecte staat.
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Lelystad, Les Pays-Bas |
Heure de début | 5-10-2017 à 15:40 |
Heure de fin | 12-10-2017 à 15:40 |
Le lot se trouve à | Lelystad, Les Pays-Bas |