Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Ben Deiman - Foto, Serendipity I – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
LAATSTE MOGELIJKHEID!!
Houtsnede door J.Graadt van Roggen
Voorstelling van de Bretonse kust
Houtsnede getipt op onderblad, beeldmaat 38,8x49,2, maat onderblad58x69
Gesigneerd in potlood r.o. 'JM GraadtvanRoggen', monogram l.o. in de druk 'GVR'
Annotatie en nummering in potlood l.o. 'handdruk 24/25'
Literatuur: Volop Zomer, J.Louter: Houtsneden 1923 nr.26: Bretonse kust no.3
Houtsnede heeft de nodige foxing
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 28-9-2017 um 14:36 |
Endzeit | 7-7-2018 um 10:25 |