Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Ets door J.Graadt van Roggen
Voorstelling van het portiek van de Oude Kerk in Delft
Gelijst, beeldmaat 20,6x10,6, lijstmaat 44x32
Gesigneerd in potlood r.o. 'JM GraadtvanRoggen'
Annotatie l.o. 'epreuve d'artist'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 15-10-2017 um 20:17 |
Endzeit | 25-10-2017 um 21:17 |