Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Ets uit 1890. Potlood gesigneerd rechtsonder. In de plaat gesigneerd linksonder.
Beeldmaat 24 x 16,8 cm. Bladmaat 34 x 25,5 cm. Losbladig.
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 14-2-2017 um 19:54 |
Endzeit | 1-3-2017 um 10:25 |