Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Weinig bekende droge naald ets door Graadt van Roggen
Voorstelling van een Bretons Landschap
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 10x15, p.p.maat 36x47
Gesigneerd in potlood r.o. 'JMGraadtvanRoggen', genummerd l.o. '6/12'
Literatuur: Lemmens 1928/29 B-247
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 26-2-2017 um 21:17 |
Endzeit | 8-3-2017 um 21:17 |