Helmut Newton - "Saddle I, Paris" 1976
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
LAATSTE MOGELIJKHEID!!
Houtsnede door Lou Strik
Voorstelling van een fluitspeler in het park
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 13x8, p.p.maat 32x24
Gesigneerd in potlood r.o. 'Lou Strik'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 1-1-2018 um 19:37 |
Endzeit | 8-1-2018 um 15:37 |