David Roth - Farbsiebdruck - Auflage 150 - handsigniert - nummeriert
Herman Brood - Farbsiebdruck JUMBO Handsigniert
Jahr | 1908 |
Technik | Ölgemälde |
Träger | Canvas |
Stil | Realistisch |
Thema | Nackt |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 130 x 95 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 145 x 112 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
MIJNDERT BUTTER
LIGGEND NAAKT
OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 95 X 130 CM
GESIGNEERD RECHTS ONDER EN OP ACHTERZIJDE
JAAR 1908
GEKADERD IN OUDE LIJST IN DE MAAT 112 X 145
GOEDE STAAT / HERSTELLING ONDERGAAN
LET OP / ALLEEN OPHALEN MOGELIJK IN BEVERWIJK
HET SCHILDERIJ IS TE GROOT OM TE VERSTUREN
AUTHENTICITEIT VAN DIT WERK WORDT VOLLEDIG GEGARANDEERD
Garantie:
Zustand | |
Zustand | Gut |
goede staat | |
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Beverwijk, Niederlande |
Ort des Objekts | Beverwijk, Niederlande |
Startzeit | 28-10-2019 um 20:46 |
Endzeit | 8-11-2019 um 19:51 |