Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1972 |
Technik | Litho |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Stil | Modern |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 51 x 65 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 190 |
Bekend werk van Theo Kley, uitgegeven door Prent 190. Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1972) en genummerd (7/190). In goede conditie, wat kreukjes en vlekjes in de marge. Ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed.
Afmetingen: 65cm x 51cm (blad), 50cm x 38cm (beeld)
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
Wat kreukjes en vlekjes in de marge. Ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed. | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 9-10-2021 um 17:52 |
Endzeit | 12-4-2022 um 10:24 |