Wouter Johan van Smorenburg - 3 Gemälde (ca. 1900), davon 2 unbekannt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1959 |
Technik | Radierung / Aquatinta |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Stil | Modern |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 65 x 50 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zeer mooi werk van de japanse kunstenares Yoshiko Noma. Ets op Arches papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘59) en getiteld, een Épreuve d’Artiste exemplaar. In goede conditie; in de marge zitten foxing plekjes. Ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed.
Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 38cm x 26cm (beeld)
Yoshiko Noma (Tokyo, Japan 1934)
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
In de marge zitten foxing plekjes. Ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed. | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.