Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1959 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeer mooi werk van de japanse kunstenares Yoshiko Noma. Ets op Arches papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘59) en getiteld, een Épreuve d’Artiste exemplaar. In goede conditie; in de marge zitten foxing plekjes. Ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed.
Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 38cm x 26cm (beeld)
Yoshiko Noma (Tokyo, Japan 1934)
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
In de marge zitten foxing plekjes. Ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 21-8-2019 om 3:01 |
Eindtijd | 26-8-2019 om 19:18 |