Piet Ouborg - 2 hardcover monographs and 3 newspaper articles
Piet Mondriaan - Piet Mondriaan in magazine "VRIJ NEDERLAND"
Paul van der Eerden - Offset litho I feel like thinking
Massimo Vitali - The island of Porquerolles
Type of artwork | Painting |
Period | 1945 to 1999 |
Technique | Oil paint |
Support | Canvas |
Style | Classical |
Subject | Landscape |
Framed | Not framed |
Dimensions | 81 x 101 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Prachtig, kleurrijk werk van Jo Schrijnder. Eén van zijn gezochte natuurtaferelen op een, voor Schrijnder, relatief groot formaat. Olieverf op doek, gesigneerd linksonder. In zeer goede conditie. Passend ingelijst is dit echt een pronkstuk.
Afmetingen: 101cm x 81cm
Bij aankoop moet het werk worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Verzending per koerier is eventueel mogelijk maar dient door de koper zelf geregeld te worden met een koerier van zijn/haar keuze.
Josephus Alphonus 'Jo' Schrijnder (Druten 1894 – Amstelveen 1968)
Veelzijdig
beeldend kunstenaar en burgemeester: zo is de carrière van Jo Schrijnder kort
samen te vatten. Van 1924 tot 1946 was hij burgemeester van het West-Friese
Grootebroek. Als kunstenaar ontwierp hij het gemeentehuis aldaar; er zijn
symbolische wandversieringen, ornamenten, glas-in-loodramen en meubilair van
zijn hand te zien. Schrijnder was schilder, beeldhouwer, glazenier en
monumentaal kunstenaar. Ook verzorgde hij illustraties voor boeken en
tijdschriften, en ontwierp hij boekbanden. Als schilder had Jo Schrijnder een
voorkeur voor jachttaferelen; daarnaast schilderde hij portretten, stillevens
en landschappen in impressionistische stijl.
Condition | |
Condition | Very good |
Shipment | |
Guarantee | |