18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Toni Stadler - Two lithographs 'Schwebende' and 'Untitled'
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Type of artwork | Painting |
Period | 1945 to 1999 |
Een schilderij uit het jaar 2000 met een voorstelling van een naakte vrouw op een terras.
Gesigneerd “Verburgt”. Helaas hebben wij geen verdere informatie over de kunstenaar.
Het werk is geschilderd op doek, gespannen op een houten raam.
Afmetingen: 80 x 60 cm.
Herkomst: Uit de toenmalige Gallery Donkersloot.
Conditie: In prima staat.
Zie ook de foto’s.
Titel: “Naakte vrouw op een terras”.
Kunstenaar: Verburgt.
Techniek: Olieverf op doek.
Jaartal: 2000.
Afmetingen: 80 x 60 cm.
Ingelijst: Ingelijst in een houten lijst.
Gesigneerd: Rechtsonder.
Conditie: In prima staat.
Zie ook de foto’s.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro, aangetekende verzending via Postnl.
Naar België: 15,00 euro, aangetekende verzending via Postnl.
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor bijzondere schilderijen, aquarellen, tekeningen, etsen, zeefdrukken, litho’s, affiches en andere kunst.
Shipment | |
Guarantee | |
Pick up | Yes, possible |
Location | Amsterdam, The Netherlands |
Start time | 30-4-2017 at 17:04 |
End time | 14-5-2017 at 21:04 |