Peter Klashorst - Acrylic on canvas, MAXIMA – 120 x 85 cm - 2017
Karen van Noort - Desert Flower
Philippe de Cantillon - Heeze Castle (Amusements of Brabant [1757])
Keramiekfabriek Velsen - Red vase with flower decoration
Type of artwork | Sculpture / Object |
Period | 1945 to 1999 |
*Fraai beeldje van de begaafde Haarlemse kunstenaar Piet van Heerden, die de meest prachtige kleine beeldjes van naakten in allerlei houdingen heeft gemaakt. Van de meeste hiervan zijn er veelal maar enkele gegoten,waarna hij weer iets veranderde in de houding of ledematen. Daarnaast ook met veel variatie in het patina, waar hij meester in was.Werk van hem is o.a. aanwezig in de collectie van het Frans Halsmuseum in Haarlem.
*Beeld is in uitstekende staat.
*Maten incl. marmeren sokkel van 2 cm hoog: 9,5 x 5,0 x 3,5 cm
*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt. Laatste keer aangeboden tegen de laagste prijs nu.
* Piet van Heerden zijn beelden en vooral zijn kleine plastieken hebben hem in Nederland alswel daarbuiten een grote reputatie bezorgd. Hij begon als schilder, maar vanaf 1955 ging hij als beeldhouwer verder. Piet van Heerden was een bescheiden man en een bekende en geliefde figuur in het Haarlemse kunstleven. Hij is altijd trouw gebleven aan de figuratie. Beelden van een hoge kwaliteit en onmiddelijk herkenbaar als werk van Van Heerden. Hij werd verder geroemd om de patina van zijn sculpturen. Een vertederende en intense kracht, die in al zijn werk, hoe klein ook een monumentale indruk geeft. Er is een prachtig boek over zijn werk en leven uitgegeven (in een oplage van 1250 stuks), doch moeilijk, zelfs antiquarisch nog te krijgen.
Shipment | |
Pick up | The work can be picked up on location. As a buyer you must bring your own packaging materials. The location is: Utrecht, The Netherlands |
Guarantee | |
Pick up | Yes, possible |
Location | Utrecht, The Netherlands |
Start time | 14-5-2017 at 12:25 |
End time | 28-5-2017 at 17:25 |