• Popular
  • First time in auction
  • Aftersale only
  • Starting today
  • Closing today
  • 1 euro starting bid
Dutch
German
  3. All items

All items

Discover Kunstveiling

There are currently 7958 artworks in auction
Buy Rein Dool - De knipoog, olieverf op doek (groot)? Bid from 495!
Rein Dool - De knipoog, olieverf op doek (groot)

Painting

Added byRosser

End Time 26-09-2022 at 19:00

Year2007
TechniqueOil paint
Dimensions102 cm x 92 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportCanvas
FramedFramed
Buy Hugo Landheer - Het rode gordijn | olieverfschilderij incl. voorstudie in houtskool? Bid from 300!
Hugo Landheer - Het rode gordijn | olieverfschilderij incl. voorstudie in houtskool

Painting

Added bytakamine

End Time 26-09-2022 at 19:02

Year1984
TechniqueOil paint
Dimensions69.5 cm x 76.5 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportCanvas
FramedFramed
Buy Adine Engelman - Olieverf op doek - 1987? Bid from 350!
Adine Engelman - Olieverf op doek - 1987

Painting

Added byKiewitKunst

End Time 26-09-2022 at 19:04

Year1987
TechniqueOil paint
Dimensions50 cm x 50 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportCanvas
FramedOn stretcher
Buy Adine Engelman - Olieverf op doek - 1990? Bid from 350!
Adine Engelman - Olieverf op doek - 1990

Painting

Added byKiewitKunst

End Time 26-09-2022 at 19:06

Year1990
TechniqueOil paint
Dimensions50.5 cm x 45 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportCanvas
FramedOn stretcher
Buy Henk Vierveijzer - Figuren, acrylverf op paneel (groot)? Bid from 1!
Henk Vierveijzer - Figuren, acrylverf op paneel (groot)

Painting

Added byRosser

End Time 26-09-2022 at 19:07

Period1945 to 1999
TechniqueAcrylic
Dimensions104 cm x 84 cm (h x b)
SupportPanel
FramedFramed
Last
chance
Buy Jan G. Elburg - Olieverf/gemengde techniek op board (Groot werk!) - 1965? Bid from 1995!
Jan G. Elburg - Olieverf/gemengde techniek op board (Groot werk!) - 1965

Painting

Added byKiewitKunst

End Time 26-09-2022 at 19:09

Period2000 to present
TechniqueMixed media
Dimensions91 cm x 122 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportBoard
FramedNot framed
Buy Anton Heyboer - Abstracte compositie? Bid from 300!
Anton Heyboer - Abstracte compositie

Painting

Added bykunst_online

End Time 26-09-2022 at 19:11

Period1945 to 1999
TechniqueAcrylic
Dimensions82 cm x 91.5 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Last
chance
Buy Peter Keizer - Olieverf en was op linnen: Boek IV - 2003? Bid from 350!
Peter Keizer - Olieverf en was op linnen: Boek IV - 2003

Painting

Added byKiewitKunst

End Time 26-09-2022 at 19:13

Year2003
TechniqueOil paint
Dimensions35 cm x 45 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportCanvas
FramedOn stretcher
Buy Wijnand van Schothorst - Groot schilderij - Ingelijst? Bid from 350!
Wijnand van Schothorst - Groot schilderij - Ingelijst

Painting

Added byStationsider

End Time 26-09-2022 at 19:15

Period1945 to 1999
TechniqueMixed media
Dimensions102 cm x 67.5 cm (h x b)
SupportPaper
FramedFramed
Buy Floris Jespers - schilderij Congolees tafereel, gesigneerd en ingelijst? Bid from 2100!
Floris Jespers - schilderij Congolees tafereel, gesigneerd en ingelijst

Painting

Added bymodernart

End Time 26-09-2022 at 19:15

Year1951
TechniqueOil paint
Dimensions81 cm x 98 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportCanvas
FramedFramed
Last
chance
Buy Dook Everse - Olieverf op doek: Vaas met bloemen, met dorp op de achtergrond? Bid from 299!
Dook Everse - Olieverf op doek: Vaas met bloemen, met dorp op de achtergrond

Painting

Added byKiewitKunst

End Time 26-09-2022 at 19:18

Period1945 to 1999
TechniqueOil paint
Dimensions67 cm x 49 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportBoard
FramedFramed
Buy Anton Heyboer - De Oervogel (groot werk en ingelijst)? Bid from 699!
Anton Heyboer - De Oervogel (groot werk en ingelijst)

Painting

Added bykunst_online

End Time 26-09-2022 at 19:18

Year1988
TechniqueAcrylic
Dimensions112 cm x 83 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Ronald Yang - prachtig portret van dame | olieverfschilderij - ingelijst? Bid from 350!
Ronald Yang - prachtig portret van dame | olieverfschilderij - ingelijst

Painting

Added bytakamine

End Time 26-09-2022 at 19:20

Period1945 to 1999
TechniqueOil paint
Dimensions102 cm x 72 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportCanvas
FramedFramed
Last
chance
Buy Giovanni Vetere - A spettano Gl’iospeti, olieverf fresco op koper (ingelijst, groot!)? Bid from 595!
Giovanni Vetere - A spettano Gl’iospeti, olieverf fresco op koper (ingelijst, groot!)

Painting

Added byRosser

End Time 26-09-2022 at 19:22

Period1945 to 1999
TechniqueOil paint
Dimensions117 cm x 125 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportCopper (Metal)
FramedFramed
Buy Finn Pedersen - schilderij op papier, groot formaat, handgesigneerd en ingelijst? Bid from 300!
Finn Pedersen - schilderij op papier, groot formaat, handgesigneerd en ingelijst

Painting

Added bymodernart

End Time 26-09-2022 at 19:24

Period2000 to present
TechniqueOil paint
Dimensions71 cm x 56 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed

Painting

Added bykunst_online

End Time 26-09-2022 at 19:26

Year1989
TechniqueAcrylic
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Eugene Peters - olieverf op paneel: Babylon belegerd? Bid from 1250!
Eugene Peters - olieverf op paneel: Babylon belegerd

Painting

Added byKiewitKunst

End Time 26-09-2022 at 19:27

Period2000 to present
TechniqueOil paint
Dimensions107 cm x 117 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPanel
FramedFramed
Buy Corneille - Vrouw met vogel? Bid from 300!
Corneille - Vrouw met vogel

Prints (signed)

Added bykunst_online

End Time 26-09-2022 at 19:29

Year1998
TechniqueLithograph
Dimensions103 cm x 83 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Hannes Postma - Figuren (1965), olieverf op doek (groot!)? Bid from 1!
Hannes Postma - Figuren (1965), olieverf op doek (groot!)

Painting

Added byRosser

End Time 26-09-2022 at 19:30

Year1965
TechniqueOil paint
Dimensions151 cm x 101 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportCanvas
FramedFramed
Buy Jac Volbeda - Acryl op doek, Harris 2000 - Ingelijst (Zeer groot)? Bid from 450!
Jac Volbeda - Acryl op doek, Harris 2000 - Ingelijst (Zeer groot)

Painting

Added byVeilingmeesterCollecties

End Time 26-09-2022 at 19:33

Period1945 to 1999
TechniqueAcrylic
Dimensions158 cm x 108 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportCanvas
FramedFramed
Buy Pieter Defesche - Rode Berg? Bid from 1900!
Pieter Defesche - Rode Berg

Painting

Added byJacobson

End Time 26-09-2022 at 19:38

Year1995
TechniqueOil paint
Dimensions120 cm x 120 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportCanvas
FramedOn stretcher
Buy Anton Heyboer - De oer vogel .? Bid from 800!
Anton Heyboer - De oer vogel .

Painting

Added byknubben

End Time 26-09-2022 at 19:40

Year1988
TechniqueOil paint
Dimensions39.5 cm x 49.5 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportCanvas
FramedNot framed
Buy Mario Eloy - Acryl op paneel, Donker ogenlicht in het duister - Ingelijst (Zeer groot)? Bid from 350!
Mario Eloy - Acryl op paneel, Donker ogenlicht in het duister - Ingelijst (Zeer groot)

Painting

Added byVeilingmeester

End Time 26-09-2022 at 19:41

Year1969
TechniqueAcrylic
Dimensions127.5 cm x 135 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPanel
FramedFramed
Buy Anton Heyboer - De oervogel .? Bid from 450!
Anton Heyboer - De oervogel .

Painting

Added byGesta

End Time 26-09-2022 at 19:42

Year1988
TechniqueOil paint
Dimensions30 cm x 24 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportCanvas
FramedNot framed
Buy Hannes Postma - Olieverf op doek, Abstracte compositie (Zeer groot)? Bid from 500!
Hannes Postma - Olieverf op doek, Abstracte compositie (Zeer groot)

Painting

Added byVeilingmeester

End Time 26-09-2022 at 19:48

Period1945 to 1999
TechniqueOil paint
Dimensions200 cm x 225 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportCanvas
FramedOn stretcher
Buy Ubaldo Sichi - z.t. | Acryl op linnen - ingelijst (Groot)? Bid from 300!
Ubaldo Sichi - z.t. | Acryl op linnen - ingelijst (Groot)

Painting

Added bytakamine

End Time 26-09-2022 at 19:56

Year1987
TechniqueAcrylic
Dimensions97 cm x 112 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportCanvas
FramedFramed
Buy Matthieu Wiegman - Hongerige spijzen? Bid from 450!
Matthieu Wiegman - Hongerige spijzen

Painting

Added bykunst_online

End Time 26-09-2022 at 20:03

Period1945 to 1999
TechniqueOil paint
Dimensions102 cm x 83 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportCanvas
FramedFramed
Buy Narcisse Tordoir - Femme Nude? Bid from 200!
Narcisse Tordoir - Femme Nude

Painting

Added byMDalen

End Time 26-09-2022 at 20:11

Year1974
TechniqueOil paint
Dimensions123 cm x 93 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportCanvas
FramedFramed
Buy Pim Lenos - Olieverf op paneel, Geometrische compositie in blauw (Zeer groot)? Bid from 350!
Pim Lenos - Olieverf op paneel, Geometrische compositie in blauw (Zeer groot)

Painting

Added byVeilingmeester

End Time 26-09-2022 at 20:22

Year2012
TechniqueOil paint
Dimensions114 cm x 114 cm (h x b)
SupportPanel
FramedNot framed
Buy Koosje van Keulen - Olieverf op paneel, Zonder titel (koepel-vorm) - Ingelijst? Bid from 350!
Koosje van Keulen - Olieverf op paneel, Zonder titel (koepel-vorm) - Ingelijst

Painting

Added byVeilingmeester

End Time 26-09-2022 at 20:30

Period1945 to 1999
TechniqueOil paint
Dimensions40.5 cm x 44.5 cm (h x b)
SupportPanel
FramedFramed
Buy Anton Heyboer - ANTON HEYBOER - PRIMAIRE LEVEN - 5 BLADIGE ETS UIT 1980? Bid from 7500!
Anton Heyboer - ANTON HEYBOER - PRIMAIRE LEVEN - 5 BLADIGE ETS UIT 1980

Prints (signed)

Added byProArt

End Time 26-09-2022 at 20:33

Year1980
TechniqueEtching
Dimensions120 cm x 95 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportHandmade Paper
FramedFramed
Last
chance
Buy Rachid Ben Ali - Gemengde techniek op doek, Zonder titel (Groot)? Bid from 1!
Rachid Ben Ali - Gemengde techniek op doek, Zonder titel (Groot)

Painting

Added byVeilingmeester

End Time 26-09-2022 at 20:37

Period1945 to 1999
TechniqueMixed media
Dimensions100 cm x 100 cm (h x b)
SupportCanvas
FramedOn stretcher
Buy Jacob Boots - Gezicht? Bid from 750!
Jacob Boots - Gezicht

Painting

Added byMDalen

End Time 26-09-2022 at 20:41

Year1962
TechniqueMixed media
Dimensions84 cm x 71 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Mark van Overbeeke - Olieverf op doek, Robin Hood goes walking - Ingelijst (Zeer groot)? Bid from 1!
Mark van Overbeeke - Olieverf op doek, Robin Hood goes walking - Ingelijst (Zeer groot)

Painting

Added byVeilingmeester

End Time 26-09-2022 at 20:45

Year1988
TechniqueOil paint
Dimensions182 cm x 161 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportCanvas
FramedFramed
Last
chance
Buy Willem Boon - Abstracte compositie - Olieverf op Doek, Ingelijst - Groot? Bid from 800!
Willem Boon - Abstracte compositie - Olieverf op Doek, Ingelijst - Groot

Painting

Added bydaanj

End Time 26-09-2022 at 20:48

Year1982
TechniqueOil paint
Dimensions102 cm x 116 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportCanvas
FramedFramed
Buy Rachid Ben Ali - Acryl op doek, Zonder titel (Zeer groot)? Bid from 1!
Rachid Ben Ali - Acryl op doek, Zonder titel (Zeer groot)

Painting

Added byVeilingmeester

End Time 26-09-2022 at 20:52

Period1945 to 1999
TechniqueAcrylic
Dimensions180 cm x 110 cm (h x b)
SupportCanvas
FramedOn stretcher
Buy Paul Nieuwendijk - abstract stilleven compositie tafel? Bid from 300!
Paul Nieuwendijk - abstract stilleven compositie tafel

Painting

Added byartprojects

End Time 26-09-2022 at 20:56

Year1993
TechniqueAcrylic
Dimensions70 cm x 50 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportCanvas
FramedOn stretcher
Buy Rachid Ben Ali - Acryl op doek, Zonder titel (Zeer groot)? Bid from 300!

Painting

Added byVeilingmeester

End Time 26-09-2022 at 21:00

Period1945 to 1999
TechniqueAcrylic
Dimensions160 cm x 100 cm (h x b)
SupportCanvas
FramedOn stretcher
Buy Frans Koolen - Onbekend? Bid from 250!
Frans Koolen - Onbekend

Painting

Added byParis2022

End Time 26-09-2022 at 21:03

Year1983
TechniqueOil paint
Dimensions150 cm x 150 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportCanvas
FramedOn stretcher
Buy Jean Girigori - Olieverf op doek, Un passado presente (Zeer groot)? Bid from 800!
Jean Girigori - Olieverf op doek, Un passado presente (Zeer groot)

Painting

Added byVeilingmeester

End Time 26-09-2022 at 21:07

Year1995
TechniqueOil paint
Dimensions140 cm x 140 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportCanvas
FramedOn stretcher
Last
chance
Buy Gerti Bierenbroodspot - Gemengde techniek op paneel, Zonder titel - Ingelijst? Bid from 1!

Painting

Added byVeilingmeester

End Time 26-09-2022 at 21:15

Year1970
TechniqueMixed media
Dimensions65 cm x 90 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPanel
FramedFramed
Buy Kees Gerritse - Olieverf op doek , Licht bewolkt – surrealistisch - ingelijst, 90x110 cm - 2004? Bid from 350!
Kees Gerritse - Olieverf op doek , Licht bewolkt – surrealistisch - ingelijst, 90x110 cm - 2004

Painting

Added bykunst_ikhebje

End Time 26-09-2022 at 21:18

Year2004
TechniqueOil paint
Dimensions91.5 cm x 111.5 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportCanvas
FramedFramed
Buy Pim Lenos - Olieverf op paneel, Geometrische compositie in geel (Zeer groot)? Bid from 350!
Pim Lenos - Olieverf op paneel, Geometrische compositie in geel (Zeer groot)

Painting

Added byVeilingmeester

End Time 26-09-2022 at 21:22

Period2000 to present
TechniqueOil paint
Dimensions122 cm x 122 cm (h x b)
SupportPanel
FramedNot framed
Buy Hans Vanhorck - Olieverf op doek, Abstract image? Bid from 300!
Hans Vanhorck - Olieverf op doek, Abstract image

Painting

End Time 26-09-2022 at 21:26

Year2003
TechniqueOil paint
Dimensions85 cm x 85 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportCanvas
FramedNot framed
Buy Theo Mackaay - Three Female Figures? Bid from 400!
Theo Mackaay - Three Female Figures

Painting

Added bymonty8

End Time 26-09-2022 at 21:26

Year2012
TechniqueOil paint
Dimensions90 cm x 70 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Barend van Hoek - Olieverf op paneel, Pa, studie voor vrouw (Zeer groot)? Bid from 1!
Barend van Hoek - Olieverf op paneel, Pa, studie voor vrouw (Zeer groot)

Painting

Added byVeilingmeester

End Time 26-09-2022 at 21:30

Year1993
TechniqueOil paint
Dimensions144 cm x 193.5 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPanel
FramedNot framed
Buy Peter Meijer - Acryl op doek, Holland (Groot)? Bid from 400!
Peter Meijer - Acryl op doek, Holland (Groot)

Painting

End Time 26-09-2022 at 21:33

Year2010
TechniqueAcrylic
Dimensions57 cm x 107 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportCanvas
FramedFramed
Buy Milenko Prvacki - Olieverf op doek, Koża 6 - Ingelijst? Bid from 650!
Milenko Prvacki - Olieverf op doek, Koża 6 - Ingelijst

Painting

Added byVeilingmeester

End Time 26-09-2022 at 21:37

Year1981
TechniqueOil paint
Dimensions42 cm x 91.5 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportCanvas
FramedFramed
Buy Gerdine Duijsens-Kroeze - Acryl op doek, Ad fundum (Groot)? Bid from 350!
Gerdine Duijsens-Kroeze - Acryl op doek, Ad fundum (Groot)

Painting

End Time 26-09-2022 at 21:41

Period2000 to present
TechniqueAcrylic
Dimensions120 cm x 100 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportCanvas
FramedNot framed
Buy Ossip - Gemengde Techniek - Stoel (Zeer Groot)? Bid from 1!
Ossip - Gemengde Techniek - Stoel (Zeer Groot)

Painting

Added byVeilingmeester

End Time 26-09-2022 at 21:45

Year1992
TechniqueMixed media
Dimensions180 cm x 120 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPanel
FramedNot framed
Not registered yet?