Member since 2022 / LEEUWARDEN, The Netherlands
2 items in auction / 1 sold items
Technique | Aquarelle |
Dimensions | 56 x 48 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Framed | Framed |
Technique | Silkscreen |
Dimensions | 74 x 54 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Handmade Paper |
Framed | Framed |