Inka Klinckhard - Médaille en céramique : Dans le Cantique des Cantiques
Tineke Bot - Jeune femme en bronze
Type d'œuvre d'art | Photographies |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | C-Print |
Dimensions | 25.5 x 37.5 cm (h x l) |
incl. cadre | 45 x 56.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | Onbekend |
Een ingelijste foto van de Friese fotograaf (maakster van de iconische Elfstedentocht-foto van Reinier Paping in 1963) Annette (Anneke) Bleeker (1942).
-Gesigneerd op de achterkant van de lijst.
-Oplage onbekend. Jaartal onbekend.
-Goed ingelijst in een metalen lijst met passe-partout en glasplaat.
-Afmetingen: Lijst, 45 x 56,5 cm. Beeld, 25,5 x 37,5 cm.
-Conditie: In zeer goede staat.
Zie ook de foto’s.
Kan zo aan de muur.
(Gelijktijdig met deze foto bieden wij nog een ingelijste foto van Annette Bleeker ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze aanbieder”).
Informatie over de fotograaf /kunstenares:
Anneke (Annette) Bleeker (geboren in 1942), fotograaf.
Zij was freelance-fotografe en werkte o.a. voor de Leeuwarder Courant.
Annette Bleeker maakte op 20-jarige leeftijd een van de meest iconische foto’s uit de historie van de Elfstedentocht, die van winnaar Reinier Paping bij zijn finish in de monstertocht van 18 januari 1963. Zij maakte deze beroemd geworden foto voor de Leeuwarder Courant. In een mannenwereld had ze zich letterlijk naar voren geworsteld om uiteindelijk de bekendste foto van de wedstrijd te maken.
Afhandeling:
-De ingelijste foto kan afgehaald worden in Amsterdam. Dit heeft onze voorkeur.
-De foto kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België: 18,50 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 9-8-2019 à 11:32 |
Heure de fin | 23-8-2019 à 20:34 |