Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Erg fraai, olieverf op doek van Cees Kortlang uit 1993
Dit typerende werk is gesigneerd en gedateerd rechtonder, incl. kunstenaarslijst.
De afmetingen zijn: 120 x 100 cm en is in zeer goede conditie.
Cees Kortlang werd in 1926 in Harderwijk geboren als oudste zoon in een gezin met drie kinderen en groeide op in Ermelo. Na het doorlopen van de HBS ging hij van 1946-1952 naar de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag, waar zijn hoofdvak tekenen was. Hij deed examen maar slaagde echter niet. Via Theo Swagemakers konden Cees Kortlang en zijn toenmalige vrouw een atelierwoning in de Zomerdijkstraat in de Amsterdamse Rivierenbuurt betrekken. Andere bewoners van de Zomerdijkstraat waren Jan Wolkers, Piet Esser, Jaap Hillenius, Mies Hillenius, Theo Swagemakers en Jaap Wagemaker. Met buurman Jaap Wagemaker had Cees Kortlang goed contact, ze dronken elke ochtend samen koffie en deelden een sigaar.
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Arkel, Les Pays-Bas |
Heure de début | 10-2-2018 à 12:36 |
Heure de fin | 25-2-2018 à 11:36 |
Le lot se trouve à | Arkel, Les Pays-Bas |