Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Johannes Itten - 3 livres, dont les premiers travaux
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1999 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Support | Papier fait à la main |
Style | Moderne |
Sujet | Paysage |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 50 x 58 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 5 |
Zeer mooie, kleurrijke compositie van Gonda de Bles. Combiprint (lijkt combinatie van ets en monoprint) op Fabriano papier, met potlood gesigneerd, getiteld, gedateerd (1999) en genummerd (2/5). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO. In goede conditie; er zit een kreukje in het blad (niet storend, kan ook door het productieproces gekomen zijn), de witte marges zijn wat smoezelig en er zitten punaisegaatjes in de hoeken van het blad. Ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed.
Afmetingen: 58cm x 50cm (blad), 50cm x 46cm (beeld)
État | |||||||||
État | Bon | ||||||||
Er zit een kreukje in het blad (niet storend, kan ook door het productieproces gekomen zijn), de witte marges zijn wat smoezelig en er zitten punaisegaatjes in de hoeken van het blad. Ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed. | |||||||||
Expédition | |||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 23-10-2021 à 0:28 |
Heure de fin | 21-11-2021 à 16:42 |