950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1999 |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 58 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 5 |
Zeer mooie, kleurrijke compositie van Gonda de Bles. Combiprint (lijkt combinatie van ets en monoprint) op Fabriano papier, met potlood gesigneerd, getiteld, gedateerd (1999) en genummerd (2/5). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO. In goede conditie; er zit een kreukje in het blad (niet storend, kan ook door het productieproces gekomen zijn), de witte marges zijn wat smoezelig en er zitten punaisegaatjes in de hoeken van het blad. Ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed.
Afmetingen: 58cm x 50cm (blad), 50cm x 46cm (beeld)
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Er zit een kreukje in het blad (niet storend, kan ook door het productieproces gekomen zijn), de witte marges zijn wat smoezelig en er zitten punaisegaatjes in de hoeken van het blad. Ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 23-10-2021 om 0:28 |
Eindtijd | 21-11-2021 om 16:42 |