5. Gonda de Bles

Gonda de Bles (1944)

2 aangeboden items / 1 verkochte items

Gonda de BLES (Voorburg 1944-07-19)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Gonda de Bles - Drijvende huizen, combiprint kopen? Bied vanaf 50!

Gonda de Bles - Drijvende huizen, combiprint

Geplaatst doorRosser

Eindtijd03-04-2021 om 19:48

Jaartal1999
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gonda de Bles - Landschap in fragmenten verf en papier kopen? Bied vanaf 150!

Gonda de Bles - Landschap in fragmenten verf en papier

Geplaatst doorLaVida

Eindtijd30-07-2021 om 21:15

Afmetingen71 cm x 99 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst