Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (Série Témoignages d'Identité)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxie Rouge" 1989 - Édition 150
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Peinture à l'huile |
Support | Toile |
Dimensions | 39 x 79 cm (h x l) |
incl. cadre | 49 x 89 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
État | |||
État | Bon | ||
Prachtig kleurrijk schilderij met fraaie lijst. Het werk is gesigneerd (r.o.), maar het heb deze signatuur niet kunnen herleiden. Het werk is is in goede staat met enige craquelé, zie foto's deze zijn onderdeel van de beschrijving. De lijst is fragiel en heeft enkele beschadigingen (vanwege de kwetsbaarheid kan de verkoper niet garanderen dat de lijst tijdens verzending geen bijkomende beschadiging oploopt). Al met al een prachtig werk dat, mijn inziens, in deze staat direct aan de wand gehangen kan worden. | |||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Delden, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.