Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 39 x 79 cm (h x b) |
Incl. lijst | 49 x 89 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Prachtig kleurrijk schilderij met fraaie lijst. Het werk is gesigneerd (r.o.), maar het heb deze signatuur niet kunnen herleiden. Het werk is is in goede staat met enige craquelé, zie foto's deze zijn onderdeel van de beschrijving. De lijst is fragiel en heeft enkele beschadigingen (vanwege de kwetsbaarheid kan de verkoper niet garanderen dat de lijst tijdens verzending geen bijkomende beschadiging oploopt). Al met al een prachtig werk dat, mijn inziens, in deze staat direct aan de wand gehangen kan worden. | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Delden, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.