Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School (20e eeuw) - gesigneerd - Aan het water - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School (20e eeuw) - gesigneerd - Aan het water kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 24,15 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School (20e eeuw) - gesigneerd - Aan het water kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School (20e eeuw) - gesigneerd - Aan het water kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School (20e eeuw) - gesigneerd - Aan het water kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School (20e eeuw) - gesigneerd - Aan het water kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School (20e eeuw) - gesigneerd - Aan het water kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School (20e eeuw) - gesigneerd - Aan het water kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School (20e eeuw) - gesigneerd - Aan het water kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School (20e eeuw) - gesigneerd - Aan het water kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School (20e eeuw) - gesigneerd - Aan het water kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School (20e eeuw) - gesigneerd - Aan het water kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School (20e eeuw) - gesigneerd - Aan het water kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School (20e eeuw) - gesigneerd - Aan het water kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  joseijsink

Lid sinds 2020
1 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 cm x 79 cm (h x b)
Lijst49 cm x 89 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Het object wordt goed verpakt en aangetekend verzonden.

Prachtig kleurrijk schilderij met fraaie lijst. Het werk is gesigneerd (r.o.), maar het heb deze signatuur niet kunnen herleiden. Het werk is is in goede staat met enige craquelé, zie foto's deze zijn onderdeel van de beschrijving. De lijst is fragiel en heeft enkele beschadigingen (vanwege de kwetsbaarheid kan de verkoper niet garanderen dat de lijst tijdens verzending geen bijkomende beschadiging oploopt). Al met al een prachtig werk dat, mijn inziens, in deze staat direct aan de wand gehangen kan worden.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(41)
Geplaatst door  joseijsink

Lid sinds 2020
1 verkochte items
89 cm
49 cm
79 cm
39 cm
Dit item is verkocht voor 24,15(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-06-2020 om 22:41
Eindtijd:24-06-2020 om 22:08
Biedingen (7)
plamus
22 jun. / 21:31
€ 21
Pisti5
22 jun. / 20:52
€ 16
plamus
19 jun. / 20:21
€ 11
P4D8cpdm
19 jun. / 15:18
€ 6
plamus
19 jun. / 15:17
€ 4
P4D8cpdm
19 jun. / 15:17
€ 3
plamus
18 jun. / 09:09
€ 1