Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School (20e eeuw) - gesigneerd - Aan het water - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School (20e eeuw) - gesigneerd - Aan het water kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School (20e eeuw) - gesigneerd - Aan het water kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School (20e eeuw) - gesigneerd - Aan het water kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School (20e eeuw) - gesigneerd - Aan het water kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School (20e eeuw) - gesigneerd - Aan het water kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School (20e eeuw) - gesigneerd - Aan het water kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School (20e eeuw) - gesigneerd - Aan het water kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School (20e eeuw) - gesigneerd - Aan het water kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School (20e eeuw) - gesigneerd - Aan het water kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School (20e eeuw) - gesigneerd - Aan het water kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School (20e eeuw) - gesigneerd - Aan het water kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School (20e eeuw) - gesigneerd - Aan het water kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School (20e eeuw) - gesigneerd - Aan het water kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 x 79 cm (h x b)
Incl. lijst49 x 89 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Het object wordt goed verpakt en aangetekend verzonden.
Prachtig kleurrijk schilderij met fraaie lijst. Het werk is gesigneerd (r.o.), maar het heb deze signatuur niet kunnen herleiden. Het werk is is in goede staat met enige craquelé, zie foto's deze zijn onderdeel van de beschrijving. De lijst is fragiel en heeft enkele beschadigingen (vanwege de kwetsbaarheid kan de verkoper niet garanderen dat de lijst tijdens verzending geen bijkomende beschadiging oploopt). Al met al een prachtig werk dat, mijn inziens, in deze staat direct aan de wand gehangen kan worden.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Delden, Nederland
Binnen Nederland € 8,95

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (39)

Geplaatst door  joseijsink
Lid sinds 2020
1 verkochte items
89 cm
49 cm
79 cm
39 cm

ObjectlocatieDelden,  Nederland
Starttijd17-6-2020 om 22:41
Eindtijd24-6-2020 om 22:08
Biedingen (7)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken