Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Jiri Anderle - "Figure avec fond sombre II" 1985 - édition 40 - signé à la main
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Photographies |
Année | 1997 |
Technique | Collage de photos |
Style | Moderne |
Sujet | Portrait |
Dimensions | 19 x 19 cm (h x l) |
incl. cadre | 25.5 x 25.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Een ingelijst werk uit 1997 van een ons onbekende kunstenaar.
-Techniek: Combinatie van fotografie en collage.
-Gesigneerd en gedateerd met potlood.
-Ingelijst in een houten baklijst met passe-partout en glasplaat.
-Afmetingen: Lijst, 25,5 x 25,5 x 3,5 cm. Beeld, 19 x 19 cm.
-Herkomst: Uit een inboedel.
-Conditie: In zeer goede staat.
Kan zo aan de muur.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam.
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
État | |||||||||||
État | Très bon | ||||||||||
Expédition | |||||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 26-7-2021 à 12:16 |
Heure de fin | 8-8-2021 à 15:30 |