Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Fotografie |
Jaartal | 1997 |
Techniek | Fotocollage |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 19 x 19 cm (h x b) |
Incl. lijst | 25.5 x 25.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een ingelijst werk uit 1997 van een ons onbekende kunstenaar.
-Techniek: Combinatie van fotografie en collage.
-Gesigneerd en gedateerd met potlood.
-Ingelijst in een houten baklijst met passe-partout en glasplaat.
-Afmetingen: Lijst, 25,5 x 25,5 x 3,5 cm. Beeld, 19 x 19 cm.
-Herkomst: Uit een inboedel.
-Conditie: In zeer goede staat.
Kan zo aan de muur.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam.
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 26-7-2021 om 12:16 |
Eindtijd | 8-8-2021 om 15:30 |