Romain Malfliet - Dans la rue de Gand
Anton Heyboer - Publication Musée Bommel et van Dam
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Année | 1983 |
Technique | Peinture à l'huile |
Support | Toile |
Style | Moderne |
Sujet | Abstrait |
Dimensions | 137 x 105 cm (h x l) |
incl. cadre | 145 x 113 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Monumentaal, abstract werk van de Rotterdamse schilder, en beeldhouwer, Willem Boon. In de jaren 60 en 70 werd zijn werk steeds abstracter en werd het opgenomen in tentoonstellingen in o.a. het Stedelijk Museum in Amsterdam.
Olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd (’83) rechtsonder, in stevige maar eenvoudige lijst. In zeer goede conditie.
Afmetingen: 145cm x 113cm (incl. lijst), 137cm x 105cm (doek)
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
État | |
État | Très bon |
Expédition | |
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 10-5-2021 à 0:00 |
Heure de fin | 24-5-2021 à 19:00 |