Abdol Motavassel - Dessin, Sans titre - Encadré
Jan Poortenaar - Château d'Edimbourg - Ets
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Sujet | Figures |
Dimensions | 30 x 24 cm (h x l) |
incl. cadre | 65.5 x 50.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 47 van 80 |
Willy Belinfante maakte onder andere figuurvoorstellingen, landschappen, portretten en boekillustraties in een impressionistische en figuratieve stijl. Ze exposeerde onder meer met de Pulchri Studio en een aantal keren bij kunsthandel Martinus Liernur. In 2002 verscheen een monografie ter gelegenheid van haar 80e verjaardag en werd een tentoonstelling gehouden in museum Flehite in Amersfoort.
De kunstenares overleed in 2014, op 92-jarige leeftijd.
Trivia: Sauerbier was na de oorlog kortstondig getrouwd met W.C.J. de Haas. Uit dit huwelijk werd de kunstenares Laetitia de Haas geboren
Bron: WikipediaÉtat | |||||||||
État | Très bon | ||||||||
Het werk verkeert in hele goede staat en is prachtig en professioneel ingelijst | |||||||||
Expédition | |||||||||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Hoorn, Les Pays-Bas | ||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | Hoorn, Les Pays-Bas |
Heure de début | 28-3-2021 à 17:46 |
Heure de fin | 4-4-2021 à 21:15 |