Armando - Zeer grote giclee op linnen: Gestalt
Joan Blaeu - ' T CASTEEL ZWYNAERDE
The Rolling Stones - nostone unturned
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 24 cm (h x b) |
Incl. lijst | 65.5 x 50.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 47 van 80 |
Willy Belinfante maakte onder andere figuurvoorstellingen, landschappen, portretten en boekillustraties in een impressionistische en figuratieve stijl. Ze exposeerde onder meer met de Pulchri Studio en een aantal keren bij kunsthandel Martinus Liernur. In 2002 verscheen een monografie ter gelegenheid van haar 80e verjaardag en werd een tentoonstelling gehouden in museum Flehite in Amersfoort.
De kunstenares overleed in 2014, op 92-jarige leeftijd.
Trivia: Sauerbier was na de oorlog kortstondig getrouwd met W.C.J. de Haas. Uit dit huwelijk werd de kunstenares Laetitia de Haas geboren
Bron: WikipediaConditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Het werk verkeert in hele goede staat en is prachtig en professioneel ingelijst | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Hoorn, Nederland |
Starttijd | 28-3-2021 om 17:46 |
Eindtijd | 4-4-2021 om 21:15 |