takamine
  5. takamine

takamine

Lid sinds 2020 / Hoorn, Nederland

36 aangeboden items / 210 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)
36 aangeboden items door deze verkoper
Ans Wortel - Holen en hekken in de heuvels | Ets/aquatint - ingelijst kopen? Bied vanaf 49!
Ans Wortel - Holen en hekken in de heuvels | Ets/aquatint - ingelijst

Geplaatst doortakamine

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen61 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Albert Merz - Badende vrouw | kleuren zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 89!
Albert Merz - Badende vrouw | kleuren zeefdruk - ingelijst

Geplaatst doortakamine

Jaartal1983
Afmetingen63.5 cm x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bep Toscani - Z.T. | kleuren zeefdruk 2006 - ingelijst kopen? Bied vanaf 69!
Bep Toscani - Z.T. | kleuren zeefdruk 2006 - ingelijst

Geplaatst doortakamine

Jaartal2006
Afmetingen82.5 cm x 67.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Cecile de Bruijn - Les Oiseaux | zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 69!
Cecile de Bruijn - Les Oiseaux | zeefdruk - ingelijst

Geplaatst doortakamine

Jaartal1993
Afmetingen71 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Cecile de Bruijn - Le chien Mexicain | zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 69!
Cecile de Bruijn - Le chien Mexicain | zeefdruk - ingelijst

Geplaatst doortakamine

Jaartal1993
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Freek Souwer - "Keats Green" by Shanklin - Isle of Wight | unieke pentekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 49!
Freek Souwer - "Keats Green" by Shanklin - Isle of Wight | unieke pentekening - ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doortakamine

Jaartal1961
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen52.5 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Arnold Bocklin - "Zomerdag" (after)| heliogravure Bruckmann (1892) - in originele lijst kopen? Bied vanaf 50!
Arnold Bocklin - "Zomerdag" (after)| heliogravure Bruckmann (1892) - in originele lijst

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doortakamine

Periode1800 t/m 1899
TechniekVaria
Afmetingen34.5 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Annemarie de Groot - Subtiel naakt | Grote kleuren zeefdruk kopen? Bied vanaf 39!
Annemarie de Groot - Subtiel naakt | Grote kleuren zeefdruk

Geplaatst doortakamine

Jaartal1991
Afmetingen90 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Francois Halma - Gezicht op Maastricht | oude kleuren prent - ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Francois Halma - Gezicht op Maastricht | oude kleuren prent - ingelijst

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doortakamine

Periode< 1800
TechniekVaria
Afmetingen45 cm x 56 cm (h x b)
Dick Breddels - Naakt | aquarel - ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
Dick Breddels - Naakt | aquarel - ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doortakamine

TechniekAquarel
Afmetingen60.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Tjarko ten Have - 'De tennisser' | offset litho - ingelijst kopen? Bied vanaf 19!
Tjarko ten Have - 'De tennisser' | offset litho - ingelijst

Geplaatst doortakamine

Jaartal1993
TechniekOffset
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henk Schiffmacher - Tulpen | Lot van 2 zeefdrukken - ingelijst kopen? Bied vanaf 120!
Henk Schiffmacher - Tulpen | Lot van 2 zeefdrukken - ingelijst

Geplaatst doortakamine

Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Siem Wardenaar - Haventje Noord-Holland | olieverfschilderij - ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 350!
Siem Wardenaar - Haventje Noord-Holland | olieverfschilderij - ingelijst (Groot)

Geplaatst doortakamine

Afmetingen94 cm x 114 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ubaldo Sichi - z.t. | Acryl op linnen - ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 365!
Ubaldo Sichi - z.t. | Acryl op linnen - ingelijst (Groot)

Geplaatst doortakamine

Jaartal1987
TechniekAcryl
Afmetingen97 cm x 112 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Rob Cox - 3 vrouwen | ets (1978) - ingelijst kopen? Bied vanaf 27!
Rob Cox - 3 vrouwen | ets (1978) - ingelijst

Geplaatst doortakamine

Jaartal1978
TechniekEts
Afmetingen65.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Martien Zwikker - Stilleven met flessen | aquarel - ingeljst kopen? Bied vanaf 39!
Martien Zwikker - Stilleven met flessen | aquarel - ingeljst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doortakamine

TechniekAquarel
Afmetingen57.5 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan van Straaten - Landschap met bomen | aquarel/tekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!
Jan van Straaten - Landschap met bomen | aquarel/tekening - ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doortakamine

TechniekAquarel
Afmetingen53 cm x 39.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Wim Hoogstraten - Triathlon | litho - ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
Wim Hoogstraten - Triathlon | litho - ingelijst

Geplaatst doortakamine

TechniekLitho
Afmetingen75.5 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Joep Königs - Joeps muze | meesterlijke goauche - ingelijst (Groot!) kopen? Bied vanaf 125!
Joep Königs - Joeps muze | meesterlijke goauche - ingelijst (Groot!)

Geplaatst doortakamine

Jaartal1988
TechniekGouache
Afmetingen76.6 cm x 106.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Mieke Robben - Máxima | portret in olieverf kopen? Bied vanaf 99!
Mieke Robben - Máxima | portret in olieverf

Geplaatst doortakamine

Jaartal2010
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Franklin Aalders - Uniek abstract werk van veelzijdig kunstenaar! kopen? Bied vanaf 49!
Franklin Aalders - Uniek abstract werk van veelzijdig kunstenaar!

Geplaatst doortakamine

Jaartal1988
Afmetingen65 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
Tom Thijsse - z.t. | 2x kleur houtsnedes (7/10 en 9/10) - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 99!
Tom Thijsse - z.t. | 2x kleur houtsnedes (7/10 en 9/10) - mooi ingelijst

Geplaatst doortakamine

Jaartal1985
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen66.5 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Johan Hendrik Gelink - Gezicht op Deventer vanaf de IJssel | olieverfschilderij - ingelijst kopen? Bied vanaf 59!
Johan Hendrik Gelink - Gezicht op Deventer vanaf de IJssel | olieverfschilderij - ingelijst

Geplaatst doortakamine

Afmetingen47.5 cm x 62.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter de Rijcke - Havengezicht Rotterdam | prent - ingelijst kopen? Bied vanaf 15!
Peter de Rijcke - Havengezicht Rotterdam | prent - ingelijst

Geplaatst doortakamine

Jaartal1979
TechniekOffset
Afmetingen31.5 cm x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Han Mes - stilleven (z.t.) | gemengde techniek (1982) - ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
Han Mes - stilleven (z.t.) | gemengde techniek (1982) - ingelijst

Geplaatst doortakamine

Jaartal1982
Afmetingen38 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wouter Hisschemoller - Het Gele Atelier III | kleurrijke litho - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!
Wouter Hisschemoller - Het Gele Atelier III | kleurrijke litho - ingelijst

Geplaatst doortakamine

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Sippel - 100 jaar Thyssen Stahl | gelimiteerde en gesigneerde offset - ingelijst kopen? Bied vanaf 19!
Peter Sippel - 100 jaar Thyssen Stahl | gelimiteerde en gesigneerde offset - ingelijst

Geplaatst doortakamine

Jaartal1991
TechniekOffset
Afmetingen61 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Cor van der Woerd - "Boerderij op de Veluwe" | ets - ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Cor van der Woerd - "Boerderij op de Veluwe" | ets - ingelijst

Geplaatst doortakamine

TechniekEts
Afmetingen51 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hendrik Weegewijs - "Molen te Huizen” | ets in sepia - ingelijst kopen? Bied vanaf 23!
Hendrik Weegewijs - "Molen te Huizen” | ets in sepia - ingelijst

Geplaatst doortakamine

Jaartal1913
TechniekEts
Afmetingen69 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Paul van Dam - Veluwse boerderij | gekleurde houtsnede - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!
Paul van Dam - Veluwse boerderij | gekleurde houtsnede - ingelijst

Geplaatst doortakamine

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen32.5 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wil Willemsen - At the coffeetable | kleuren zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst doortakamine

Afmetingen40.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pieter Vermeulen - z.t. | Gemengde techniek - Ingelijst kopen? Bied vanaf 25!
Pieter Vermeulen - z.t. | Gemengde techniek - Ingelijst

Geplaatst doortakamine

Jaartal1995
Afmetingen73 cm x 86.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ted Licht - Overstromend rivierlandschap | grote kleuren krijttekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
Ted Licht - Overstromend rivierlandschap | grote kleuren krijttekening - ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doortakamine

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen102.5 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Brauck - "Suze" Frankrijk | kleuren zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 59!
Willem Brauck - "Suze" Frankrijk | kleuren zeefdruk - ingelijst

Geplaatst doortakamine

Afmetingen43.5 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Brauck - "St. Raphael" Frankrijk | kleuren zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 59!
Willem Brauck - "St. Raphael" Frankrijk | kleuren zeefdruk - ingelijst

Geplaatst doortakamine

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Brauck - GSM mast in aanbouw | kleuren zeefdruk (1999) - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!
Willem Brauck - GSM mast in aanbouw | kleuren zeefdruk (1999) - ingelijst

Geplaatst doortakamine

Jaartal1999
Afmetingen43.5 cm x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst