Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
asse Tabuchi(1921-2009)-handgesigneerd litho-oplage80-1987
Kunstenaar : Yasse Tabuchi (1921-2009)
Materiaal : kleurenlitho
Herkomst : Collectie Hans van der Vet
Gesigneerd : ja, handgesigneerd
Gemaakt : 1987
Oplage : 80
Bladgrote : 26 cm x 46 cm ,
Titel : Appel
Conditie : 100% Echtheidsgarantie
Staat : Perfect, nooit ingelijst geweest en altijd liggend in donkere lade bewaard.
BIOGRAFIE Yasse Tabuchi is een Japanse kunstenaar, vriend van Pierre Alechinsky, geboren in yasukazu Tabuchi op 20 mei 1921 in de perfecture van Fukuoka en overleed op 24 november 2009 (op de leeftijd van 88) in Vauhallan, het zuiden van Parijs. Hij studeerde kunstgeschiedenis aan de Universiteit van Kunsten van Tokyo 1946-1951. Aquarellist, etser op koper, lithograaf en keramist, Yasse Tabuchi schilderijen behoort tot dezelfde lijn dan die van de groep schilders genaamd CoBrA, dat een lyrische vorm van abstractie beoefend na de oorlog. Hij werkte in Frankrijk van 1951 tot aan zijn dood, zijn Japanase afkomst en zijn studies bleef een grote invloed op zijn werk de hele throughtout zijn carrière, wat verklaart waarom we herhaaldelijk vinden motieven van bloemen, bladeren en prisma's Rainbow's gemaakt van witte vlekken, die hij noemt " monaden ". Hij gebruikt op een normale manier de bladgoud of het tweeluik vorm. Zijn werk is vele malen in solo- en groepstentoonstellingen tentoongesteld in Frankrijk, Japan, België en enkele van zijn stukken maken deel uit van de collecties in musea zoals die in het Nationaal Museum voor Moderne kunst van Kyoto, Japan of in het Centrum Georges Pompidou in Parijs. Y .
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Lelystad, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Lelystad, Les Pays-Bas |
Heure de début | 8-8-2018 à 19:31 |
Heure de fin | 19-8-2018 à 22:09 |