Ethl
  5. Ethl

Ethl

Lid sinds 2024 / Avelgem, België

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Gabriel De Pauw - Kinderportret kopen? Bied vanaf 200!
Gabriel De Pauw (1924-2000) Belgisch Kinderportret
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Gabriel De Pauw - boerderij gebouwen kopen? Bied vanaf 150!
Gabriel De Pauw (1924-2000) Belgisch boerderij gebouwen
Afmetingen 68 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150