Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1998 |
Technik | Litho |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Stil | Expressionistisch |
Thema | Historisch |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 80 x 120 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 50 exemplaren |
Fraai lithografisch werk van de Limburgse Amsterdammer Ger Lataster. Afkomstig uit de collectie van Leon Mommers.
Het behoort tot de mogelijkheden het werk voor u op te slaan om het op een later tijdstip af te halen.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Zustand | |||||||
Zustand | Wie neu | ||||||
Leichter Bluterguss in der unteren linken Ecke | |||||||
Sendung | |||||||
Senden | Paketpost | ||||||
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 11-6-2023 um 12:31 |
Endzeit | 26-6-2023 um 21:15 |