Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1971 |
Technik | Litho |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Stil | Modern |
Thema | Stillleben |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 57 x 77 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 190 |
Bekende, pacifistische compositie van Jan Montyn, uitgegeven door Prent 190. Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘71) en genummerd (162/190). In zeer goede conditie; enkel wat kreukjes beneden aan de rand van het blad.
Afmetingen: 77cm x 57cm
Zustand | |||||||||
Zustand | Gut | ||||||||
Enkel wat kreukjes beneden aan de rand van het blad | |||||||||
Sendung | |||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 23-10-2021 um 0:28 |
Endzeit | 5-11-2021 um 20:00 |