Harry van der Aart - Fallen Angel
Francoise Deberdt - Die Kiefer und der Schneemann
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Redelijk vroeg werk van Henri Plaat. Droge naald ets op geschept papier, met potlood gesigneerd en gedateerd (1967). In uitstekende conditie. Dit is de eerste ets die ik van zijn hand zie, en een vroege nog wel; werk zoals dit van Plaat zou vrij zeldzaam kunnen zijn.
Afmetingen: 57cm x 39cm (blad), 31cm x 26cm (beeld)
ZZZW
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 15-10-2018 um 9:54 |
Endzeit | 29-10-2018 um 22:35 |