Bert Houweling - Photo, Eastbourne - Encadrée
Daum Nancy - Magnifique vase bleu-vert
Willem Oorebeek - Coin de l'école néerlandaise
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Redelijk vroeg werk van Henri Plaat. Droge naald ets op geschept papier, met potlood gesigneerd en gedateerd (1967). In uitstekende conditie. Dit is de eerste ets die ik van zijn hand zie, en een vroege nog wel; werk zoals dit van Plaat zou vrij zeldzaam kunnen zijn.
Afmetingen: 57cm x 39cm (blad), 31cm x 26cm (beeld)
ZZZW
Expédition | |
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 15-10-2018 à 9:54 |
Heure de fin | 29-10-2018 à 22:35 |