Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Jan Montyn -ingelijste ets: Serie: LES CINQ DIRECTIONS DE L'ESPACE. Titel:L'est. Onbekend; jaar: 1969; nummer: 6/10; afm. incl. lijst: h33 x b43 cm; afm. voorstelling: h20 x b33,5 cm; het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.
ZZABS
Ort des Objekts | Naaldwijk, Niederlande |
Startzeit | 23-5-2017 um 1:04 |
Endzeit | 27-5-2017 um 21:04 |