Koen Vanmechelen - Der Kämpfer
Gerard Prent - Öl auf Leinwand (pastös bemalt) aus der Serie „Garten“.
Martin Engelman - Litho: Compositie met hoofd en hand - 1967
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Ets uit 1923. Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder.
Genummerd 19/100 linksonder. Beeldmaat 27,5 x 25,5 cm. Bladmaat 36 x 34 cm.
Losbladig.
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 5-7-2017 um 21:07 |
Endzeit | 20-7-2017 um 19:07 |