Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
NOG MAAR 2 dagen te koop op deze veiling!!
Grote ets van Bauer; duidelijk voorbeeld van zijn grote vakmanschap .
Dit kunstwerk is zowel binnen als buiten de plaat gesigneerd. Buiten de plaat met potlood en l.o. genummerd no. 53. Bij Wisselingh heeft deze ets nr. 126.
De ets is opnieuw gekaderd en vuurverguld ingelijst. Ook de achterplaat e.d. is nieuw. Het geheel is in keurige conditie!
Deze Huwelijksoptocht met kamelen in Caïro is fors. ( 45 x 28,5 cm )
Aangetekende / verzekerde verzending. ( kosten koper ) . Ophalen op afspraak.
Ort des Objekts | Rotterdam, Niederlande |
Startzeit | 2-8-2018 um 14:50 |
Endzeit | 16-8-2018 um 21:30 |