Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
NOG MAAR 2 dagen te koop op deze veiling!!
Grote ets van Bauer; duidelijk voorbeeld van zijn grote vakmanschap .
Dit kunstwerk is zowel binnen als buiten de plaat gesigneerd. Buiten de plaat met potlood en l.o. genummerd no. 53. Bij Wisselingh heeft deze ets nr. 126.
De ets is opnieuw gekaderd en vuurverguld ingelijst. Ook de achterplaat e.d. is nieuw. Het geheel is in keurige conditie!
Deze Huwelijksoptocht met kamelen in Caïro is fors. ( 45 x 28,5 cm )
Aangetekende / verzekerde verzending. ( kosten koper ) . Ophalen op afspraak.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Rotterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 2-8-2018 à 14:50 |
Heure de fin | 16-8-2018 à 21:30 |