Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Karakteristieke Bauer ets uit 1910.
Potlood gesigneerd rechtsonder. Genummerd 58 linksonder.
Literatuur: Catalogus Van Wisselingh no. 233.
Beeldmaat 56 x 45,5 cm. Bladmaat 62,5 x 49 cm. Losbladig.
De titel volgens de catalogus van Van Wisselingh klopt niet, het betreft hier het interieur van
het moorse Alhambra paleis te Granada (Spanje).
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 3-3-2018 um 20:24 |
Endzeit | 18-3-2018 um 19:24 |