Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Ets van Marius Bauer. Afmetingen voorstelling: H8 x b9 cm. Afmetingen blad: H22,5 x b33 cm. Het werk is rechtsonder in de druk gesigneerd. Conditie: in goede staat. Aan de bovenzijde van het blad zitten 2 witte plakrestjes.
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 18-5-2018 um 23:24 |
Endzeit | 13-11-2018 um 18:44 |