Peter Klashorst - Acryl auf Leinwand, MAXIMA – 120 x 85 cm – 2017
Philippe de Cantillon - Schloss Heeze (Vergnügungen von Brabant [1757])
Keramiekfabriek Velsen - Rote Vase mit Blumendekor
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Gesigneerd zowel in de steen als met potlood
Oplage genummerd 143/150
1976
papiermaat: 65 x 51 cm
Niet ingelijst, wordt aangetekend verstuurd in een kartonnen koker.
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 18-4-2017 um 22:03 |
Endzeit | 2-5-2017 um 20:03 |