Bronze - Junges Mädchen sitzt auf Baumstumpf
Arie Zwart - Kastilien, Südfrankreich 1955
Armando - Kleurengiclee DAMALS Handgesigneerd
Joop Stoop - Ein treibender Elefant
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Potlood studietekening voor schilderij van Paul Joseph Constatin Gabriel. Titel: landschap. Afmetingen: H34 x b52cm. Het werk is rechtsonder met potlood gesigneerd door de kunstenaar. De tekening is geplakt op board. In de tekening staan op diverse plaatsen de kleuren genoemd die hij wilde gaan gebruiken bij het schilderen.
Conditie: in goede staat. Aan de bovenrand zit wat waterschade.
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 3-3-2018 um 1:08 |
Endzeit | 5-3-2018 um 1:08 |