Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Johannes Itten - 3 livres, dont les premiers travaux
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Potlood studietekening voor schilderij van Paul Joseph Constatin Gabriel. Titel: landschap. Afmetingen: H34 x b52cm. Het werk is rechtsonder met potlood gesigneerd door de kunstenaar. De tekening is geplakt op board. In de tekening staan op diverse plaatsen de kleuren genoemd die hij wilde gaan gebruiken bij het schilderen.
Conditie: in goede staat. Aan de bovenrand zit wat waterschade.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 3-3-2018 à 1:08 |
Heure de fin | 5-3-2018 à 1:08 |